€ do ustalenia

Praca Niemcy w budownictwie dla Polaków monter stolarki okiennej Senden

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Senden
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 26 lutego 2015 02:15
Praca Niemcy w budownictwie dla Polaków monter stolarki okiennej  Senden

Oferujemy możliwość podjęcia pracy w Niemczech dla montera okien. Zatrudnienie w budownictwie przy stolarce okiennej na budowie w Senden dla Polaków.

Stanowisko: Monter okien

Nr referencyjny: 01/28/2015/FB

Lokalizacja: Senden, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis zadań:

  • Pracownik będzie miał za zadanie demontować stare okna a następnie montować nowe.
  • Obowiązkiem będzie również przewóz okien w wyznaczone miejsce oraz pomoc z rozładunkiem.

Obowiązki:

  • doświadczenie w pracy przy montażu okien
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • dyspozycyjność od zaraz
  • duża motywacja i zaangażowanie
  • posiadanie prawa jazdy kat.B

Oferujemy:

  • służbowe auto
  • zapewnione miejsce zamieszkania
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy na czas nieokreślony
  • wysokie wynagrodzenie

Aplikacja:
Do aplikowania zapraszamy wyłącznie te osoby które spełniają powyższe warunki

Zgłoszenia zawierające CV ze zdjęciem oraz List motywacyjny prosimy przesłać pocztą elektroniczną na adres:
adam.goik@wsm-personal.de

Koniecznie prosimy umieścić w wiadomości oczekiwania finansowe.

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/monter-okien-niemcy-2655313.html

ID ogłoszenia: 22854ee46018f390