€ do ustalenia

Praca Niemcy w budownictwie jako monter okien od zaraz, Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: do ustalenia
  • Opublikowany: 21 czerwca 2018 05:40

Firma budowlana z Dortmundu poszukuje od zaraz doświadczonych monterów okien do podjęcia pracy w Niemczech. Zatrudnienie w budownictwie przy montażu stolarki u klientów na miejscu.

Agencja EastPower . Świadczymy kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania personelem oraz doborem i rekrutacją pracowników. Jesteśmy prężnie rozwijającą się grupą w zakresie zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR. Każda oferta konstruowana jest indywidualnie zgodnie z potrzebami i wskazówkami Klienta, a efektem tego jest najwyższa jakość i satysfakcję ze współpracy.

MONTER OKIEN

Stanowisko: Monter okien
Lokalizacja: Dortmund

Zakres obowiązków:
• montaż okien

Wymagania:
• dyspozycyjność – praca OD ZARAZ
• doświadczenie na ww. Stanowisku mile widziana
• dobra kondycja fizyczna

Oferujemy:
• umowa o pracę oparta na warunkach niemieckich w oparciu o IGZ
• praca w pełnym wymiarze godzinowym z możliwością wyrobiena nadgodzin
• atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki
• zapenione zakwaterowanie , pokoje max. 2-3 osobowe
• zożliwość stałego, długoterminowego zatrudnienia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na nasz adres rekrutacja@eastpower.pl
Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 512 522 523 , 575 440 254

ID ogłoszenia: 255b2771b7b5d7e