€ od 11.75 ruto brutto plus dieta

Praca Niemcy w budownictwie malarz lakiernik – malowanie i tapetowanie ścian

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 23 października 2013 21:54

Poszukiwany pracownik fizyczny w budownictwie. Praca w Niemczech dla malarza / lakiernika przy szlifowaniu, szpachlowaniu malowaniu i tapetowaniu ścian.

Stanowisko: Malarz / Lakiernik

Miejsce pracy: Niemcy

Zarobki: od 11.75 ruto brutto plus dieta w wysokości 5-6 euro

Zadania:

  • Do zadań pracowników należeć będzie wykonywanie prac przygotowawczych takich jak szlifowanie oraz szpachlowanie
  • Następnie pracownicy będą odpowiedzialni za malowanie oraz tapetowanie.

Wymagania:

  • Posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku – minimum 3 lata
  • język niemiecki na poziomie dobrym
  • kierunkowe wykształcenie
  • umiejętność pracy samodzielnie
  • pracowitość, dokładność, fachowość

Oferta:

  • satysfakcjonującą płacę plus dieta

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie zgłoszenia w języku polskim jak i niemieckim na podany adres:
almavar@almavar.pl
Skype: almavar1
Telefon: 75 647 44 02, 885 414 696

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-w-budownictwie-malarz-i-lakiernik/

ID ogłoszenia: 794526588b2275f6