€ 1300-1500 euro/mc netto

Praca Niemcy w budownictwie przy dociepleniach budynków Bawaria 2014

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bawaria
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 9 marca 2014 21:18

Firma budowlana z Bawarii zatrudni pracownika fizycznego na stanowisko pracownik budowlany. Praca w Niemczech w budownictwie przy dociepleniach budynków. Konieczne jest posiadanie doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Lokalizacja: Niemcy, Bawaria
Wynagrodzenie: 1300 – 1500 euro za mc- netto

Zadania:
Do zadań pracownika będzie należało ocieplanie budynków za pomocą materiałów termoizolacyjnych, kładzenie tynków i malowanie części zewnętrznych budynków.

Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku konieczne
- język niemiecki na poziomie przynajmniej dobrym
- umiejętność organizacji zadań
- odpowiedzialność, pracowitość
- aktualne prawo jazdy i posiadanie samochodu
- bez nałogów
- osoba zdrowa i wytrzymała fizycznie
- punktualność i odpowiedzialność

Oferujemy:
- zapewnione zakwaterowanie
- dobrą stałą płacę
- pomoc ze sprawami urzędowymi
- praca na warunkach niemieckich
- wynagrodzenie uzależnione od poziomu doświadczenia

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez stronę: http://de.pgra.pl/oferuje_1/budowlana_1/docieplanie-budynkow_i348

ID ogłoszenia: 901531c6362c3460