€ do uzgodnienia

Praca Niemcy w budownictwie przy montowaniu okien Stuttgart od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 12 stycznia 2014 20:38

Pilnie poszukujemy pracownika w charakterze montera budowlanego. Praca w Niemczech w Stuttgarcie dla osób samodzielnych od zaraz przy demontażu i montażu stolarki okiennej.

Stanowisko: Monter okien

Miejsce pracy: Stuttgart

Termin: od zaraz

Zarobki: do uzgodnienia- obowiązuje stawka godzinowa plus premie

Zadania:

  • Pracownik będzie odpowiadał za przygotowanie miejsca pracy poprzez zdemontowanie starych okien oraz zamontowanie nowych.
  • Do zadań wliczać się będzie utrzymanie porządku w miejscu pracy oraz posprzątanie po wykonanych pracach.

Oczekiwania:

  • wysoka samodzielność
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • warunkiem obowiązkowym jest kilkuletnie doświadczenie przy stolarce okiennej i drzwiowej- osoby bez doświadczenia prosimy aby nie przesyłały nam swoich zgłoszeń.
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie budowlane
  • możliwość szybkiego podjęcia pracy
  • posiadanie samochodu i możliwość przyjechania nim do pracy będzie mile widziane- prosimy zaznaczyć ten fakt w aplikacji

Oferta:

  • Zatrudnienie na dłuższy czas
  • umowa na niemieckich warunkach wraz z ubezpieczeniem i składkami
  • zamieszkanie zapewnione przez pracodawcę
  • dobra płaca

Aplikacja:
prosimy o przesłanie wiadomości drogą elektroniczną na poniższego maila:rekrutacja@zeitmann.pl
w tytule prosimy umieścić ” Okna/Niemcy”
można również kontaktować się z nami telefonicznie pod numerem: 12 661 64 00

źródło: http://zeitmann.pl/pl/dla-pracownikow/oferty-pracy/218-monter-okien

ID ogłoszenia: 37952d11f18417bf

1 odpowiedź na “Praca Niemcy w budownictwie przy montowaniu okien Stuttgart od zaraz”

  1. Krzysztof123 na 22 stycznia 2014 @ 19:36

    Witam
    Jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy.
    Mam długo letnie doświadczenie przy budownictwie w kraju, przez trzy lata pracowałem za granica przy demontażu i montażu okien, również przy wykończeniu wnętrz.
    Jestem uczciwym i pracowity.
    Mój nr tel 695431751, 0115775660750
    Pozdrawiam Krzysztof