€ do uzgodnienia

Praca Niemcy w budownictwie przy remontach-wykończeniach od zaraz Leutkrich 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Leutkrich
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 9 kwietnia 2020 03:55

Oferujemy od zaraz zatrudnienie w Leutkrich dla budowlańców przy remontach i wykończeniach. Ogłoszenie pracy w Niemczech w budownictwie dla kandydatów z doświadczeniem zawodowym.

Stanowisko: Pracownik budowlany – przy remontach i wykończeniach

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Leutkrich, Niemcy

Pensja: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za wykonywanie zadań budowlanych przy remontach i wykończeniach
  • obowiązkiem będzie głównie praca przy zabudowie suchej – montaż karton gipsów

Oczekiwania:

  • praktyczna zdolność obsługi narzędzi budowlanych – w tym piły, wkrętarki, wiertarki
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie przynajmniej podstawowym
  • doświadczenie zawodowe w montażu płyt z karton gipsu

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę z pełnym ubezpieczeniem
  • dobre zarobki wypłacane terminowo
  • możliwość pracy w systemach
  • bezpłatne zakwaterowanie na cały okres trwania umowy
  • raz na miesiąc atrakcyjne dodatki do pensji podstawowej

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerem:

  • 735-933-892

źródło: www.infopraca.pl/praca/remonty-i-wykonczenia/88299-leutkrich-niemcy/14765252

ID ogłoszenia: 5315e8dc2a4c4eca