€ do ustalenia

Praca Niemcy w budownictwie przy wykończeniach dla płytkarza Weinheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Weinheim
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 23 marca 2014 22:40

Aktualnie poszukujemy pracowników fizycznych do pracy w Niemczech w budownictwie przy wykończeniach. Oferta z Weinheim i Rattelsdorf dla osób do kładzenia płytek i kafelków. Ogłoszenie dla kandydatów z doświadczeniem przy pracach z różnymi rodzajami kamieni.

Stanowisko: Pracownik budowlany
Lokalizacja: Niemcy, Weinheim, Rattelsdorf
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Do zadań pracownika będą należały takie prace jak:
- montaż elementów kamiennych na ścianach, podłogach, parapetach itp.
- obrabianie kamieni naturalnych
- grawerowanie za pomocą narzędzi ręcznych

Wymagania:
- szeroka wiedza na temat różnego rodzaju kamieni (marmur, granit, piaskowiec itp. )
- doświadczenie w podobnych pracach konieczne
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- aktualne prawo jazdy kat. B
-posiadanie prawa jazdy kat. C1E będzię dodatkowym atutem
- odprowadzane składki społeczne przynajmniej 30 dni przed planowanym wyjazdem

Oferujemy:
- umowa o pracę
- legalne zatrudnienie
- możliwość nawiązania dłuższego kontaktu
- pomoc przy formalnościach
- pomoc w organizacji w pierwszych dniach
- możliwość kontaktu z koordynatorem

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez stronę: http://www.praca4u.net/kamieniarz-budowlany-plytkarz-id212084.html

ID ogłoszenia: 42532ec35609e67