€ 10 euro/h brutto + zakwaterowanie

Praca Niemcy w Düsseldorfie jako pokojówka przy sprzątaniu w hotelu 4*

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 8 września 2016 01:21

Poszukujemy osoby na stanowisko pokojówki przy sprzątaniu pokoi gościnnych w hotelu 4* z Düsseldorfu. Niemcy praca dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Pokojówka
Miasto: Düsseldorf
Stawka godzinowa: 10 euro brutto na godzinę
Liczba miejsc do obsadzenia: 2
Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • dzień pracy rozpoczyna się od 6, osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za kompletne sprzątnięcie pokoju wraz z toaletą
  • obowiązują limity godzinowe
  • może się zdarzyć aktualne okienko – wówczas pracownik będzie odpowiedzialny za sprzątanie części ogólnodostępnych – holi, restauracji, recepcji, itp

Oczekiwania:

  • mile widziane zgłoszenia od osób doświadczonych w pracy na analogicznym stanowisku
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • dokładność, odpowiedzialność
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • możliwość podjęcia pracy na dłużej
  • przeszkolenie pracownicze na miejscu i początkowo pracę z koordynatorem
  • bezpłatne zamieszkanie i darmowe posiłki wydawane w restauracji hotelowej
  • dla chętnych chcących więcej zarobić możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem zapraszamy do wysyłania aplikacji na adres:

  • einfach-losungen@germanymail.com

w tytule wiadomości prosimy wpisać: „Niemcy praca dla pokojówki, imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-przy-sprzataniu-w-hotelu-dla-pokojowki-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 53857d07df5aa7ae