€ 9,50/h + mieszkanie + wyżywienie

Praca Niemcy w gastronomii bez znajomości języka pomoc kuchenna Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 1 czerwca 2017 01:05

Możliwość podjęcia pracy w Niemczech na stanowisku pomocy kuchennej w restauracji z Monachium. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka w gastronomii. Pracodawca zapewnia zamieszkanie i wyżywienie.

Stanowisko: Pomoc kuchenna
Rozpoczęcie: od zaraz
Zarobki: 9,50 euro brutto na godzinę pracy
Miasto: Monachium, Niemcy

Zakres zadań:

  • wsparcie wszelkich prac na kuchni
  • pomoc w przygotowywaniu dań
  • mycie składników
  • prace porządkowe związane z myciem blatów, wynoszeniem odpadów, zbieraniem brudnych naczyń i sztućców
  • obsługa prostych urządzeń
  • praca na zmywaku

Wymagania:

  • samodzielność, pracowitość, zdyscyplinowanie
  • zdolność do pracy w zespole
  • szybkość oraz energiczność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • wykształcenie gastronomiczne będzie dodatkowym atutem
  • chęć nauki języka niemieckiego i podnoszenia swoich umiejętności

Oferujemy:

  • gruntowne przeszkolenie
  • wdrożenie w obowiązki
  • na miejscu zorganizowana jest pomoc polskojęzycznego rezydenta
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • bezpłatne wyżywienie
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na cały okres trwania umowy

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o wysyłanie wiadomości z załączeniem CV na poniżej podstępny adres kontaktowy:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Pomoc kuchenna, Monachium

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-w-gastronomi-pomoc-kuchenna-monachium/

ID ogłoszenia: 328592f4147d02d7

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.