€ 8,51 euro brutto/h

Praca Niemcy w gastronomii Neuerburg w restauracji McDonald’s przy obsłudze gości

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Neuerburg
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 marca 2016 03:35

Restauracja sieci McDonald’s z Neuerburga poszukuje pracowników do obsługi gości i przygotowania dań. Niemcy praca aktualna w gastronomii dla Polaków na okres 12 miesięcy.

Stanowisko: Pracownik restauracji

Miejsce zatrudnienia: Neuerburg, Niemcy

Zarobki: 8,51 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • stanie na kasie i przyjmowanie zamówień
  • przygotowanie zamówień
  • prace porządkowe
  • obsługiwanie działów McDrive, McCafe

Wymagania:

  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • możliwość pracy w systemie zmianowym
  • umiejętność współpracy
  • minimum zawodowe wykształcenie
  • duże poczucie odpowiedzialność
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych jeżeli będzie taka potrzeba

Zapewniamy:

  • dodatkowo płatne godziny nadliczbowe
  • dodatki w postaci premii za pracę po godzinie 20
  • zapewnione wyżywienie w restauracji
  • zorganizowanie zamieszkania w cenie do 250 euro miesięcznie
  • zatrudnienie dla par
  • przyjazne środowisko pracy
  • zatrudnienie na podstawie umowy na rok z możliwością podjęcia dłuższej współpracy
  • dobre wynagrodzenie

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV w języku niemieckim na adres:

  • rekrutacja@jkagency.sk

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-24k649/

ID ogłoszenia: 35456e61e0ae9376