€ 10,50 euro brutto/h

Praca Niemcy w hotelu dla pokojówki od zaraz Berlin bez języka sprzątanie pokoi

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 kwietnia 2016 02:21

Hotel z Berlina zatrudni pracowników do sprzątania pokoi gościnnych. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz na stanowisku pokojówki bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pokojówka

Zarobki: 10,50 euro brutto na godzinę

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Rozpoczęcie: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • sprzątanie i porządkowanie pokoi gościnnych oraz przyległym do nich pomieszczeń sanitarnych
  • pracownik odpowiada za zmianę pościeli, ręczników, uzupełnienie gratisów i środków higienicznych, umycie łazienek, odkurzenie, itp

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • sprawność fizyczna
  • dużą zaletą będzie nawet podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • wysoka kultura osobista
  • brak problemów z wypracowywaniem norm dziennych i wyrabianiem się w czasie
  • duża dokładność

Zapewniamy:

  • umowa o pracę zgodna z niemieckimi standardami zatrudnienia
  • pierwsza umowa będzie podpisana z agencją pracy, później dla osób najlepszych istnieje możliwość podjęcia stałego zatrudnienia bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń za pośrednictwem poniższego adresu:

  • Beschaftigung@germanymail.com

Prosimy zatytułować wiadomość następująco: „Pokojówka w hotelu od zaraz, Berlin”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-sprzatanie-w-hotelu-pokojowka-bez-jezyka-berlin/

ID ogłoszenia: 62056fd2d1933d5b