€ do uzgodnienia

Praca Niemcy w hotelu z Berlina od zaraz dla pokojówki sprzątanie pokoi gościnnych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 29 lutego 2016 02:40

Hotel z Berlina zatrudni od zaraz uczciwą osobę na stanowisko pokojówki. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków przy sprzątaniu pokojów wraz z sanitariatami i uzupełnianiu dodatków dla gości.

Stanowisko: Pokojówka

Numer referencyjny: DE/B/ZIM/05

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Zarobki: stawka do uzgodnienia

Zakres obowiązków:

  • praca polega na dokładnym sprzątaniu pokoi gościnnych wraz z sanitariatami
  • dokładne sprzątanie
  • wymiana ręczników i pościeli a także uzupełnienie brakujących gratisów dla gości
  • wszelkie zadania muszą być wykonywane zgodnie z zasadami BHP

Oczekiwania:

  • uczciwość
  • duża dokładność i przykładanie się do powierzonych zadań
  • wysoka kondycja
  • doświadczenie w sprzątaniu pokoi gościnnych
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • przyjazne nastawienie, schludność

Oferujemy:

  • praca na niemieckiej umowie z pełnymi świadczeniami socjalnymi
  • zatrudnienie na pełny etat z dodatkowo płatnymi nadgodzinami
  • zorganizowane przez pracodawcę zakwaterowanie
  • respektujemy prawo do urlopów
  • możliwość zatrudnienia na stałe
  • wysokie zarobki
  • dodatki świąteczne

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV na adres:

  • info@walterfachkraft.pl

źródło: http://www.germanpersonnel.de/persy/l/job/ayyf/b3/10963+Berlin+Pokoj%C3%B3wka_Pokojowy

ID ogłoszenia: 10156d394df7e3de