€ na akord

Od zaraz praca Niemcy w magazynie Netto zbieranie zamówień bez języka Krefeld

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Krefeld
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 11 grudnia 2014 02:59

Aktualna propozycja pracy w Niemczech na magazynie z Krefeld przy zbieraniu zamówień bez znajomości języka niemieckiego. Oferta do podjęcia od zaraz w Netto. Pracodawca wymaga znajomości niemieckich liczebników do 1000.

Stanowisko: Pracownik na magazynie

Lokalizacja: Krefeld

Zarobki: na akord

Obowiązki:

  • zbieranie zamówień, praca wykonywana będzie w systemie słuchawkowym oraz za pomocą wózka paletowego – elektrycznego

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • konieczna jest znajomość liczebników do tysiąca w języku niemieckim
  • mile widziane osoby z przynajmniej podstawową znajomością języka
  • doświadczenie przy pracy z wózkami elektrycznymi, umiejętność poruszania się nimi i zdolność układania towarów na palety
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • zaletą będzie możliwość przyjechania własnym samochodem

Oferujemy:

  • niemieckie zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • zapewnione miejsce zamieszkania
  • wsparcie Polska będącego koordynatorem
  • zapewnione szkolenie wprowadzające do podjęcia pracy w Niemczech
  • oferta od zaraz

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem proszone są o przesyłanie zgłoszeń na adres: rekrutacja@castor-logistic.pl

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/oferty-pracy-w-niemczech-na-magazynie-netto-krefeld-bez-jezyka-atrakcyjne-warunki/

ID ogłoszenia: 2675488266e443a0

1 odpowiedź na “Od zaraz praca Niemcy w magazynie Netto zbieranie zamówień bez języka Krefeld”

  1. Jestem zainteresowana ta praca