€ do uzgodnienia

Praca Niemcy w restauracji jako pomoc kuchenna Bremen od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 2 czerwca 2014 02:20

Restauracja z Bremen poszukuje osoby na stanowisko pomocnik kuchenny. Oferta pracy w Niemczech na zmywaku, przy pomocy kucharzowi oraz przy dbaniu o odpowiednie wykonywanie zadań porządkowych na kuchni.

Stanowisko: Pomocnik kuchenny

Miejsce pracy: Bremen, Niemcy

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Praca na kuchni przy utrzymaniu ładu, porządku.
  • Obowiązkiem będzie porządkowanie sztućców i naczyń- sortowanie, czyszczenie.
  • Pracownik będzie miał za zadanie pracować ze zmywarką ręczną.
  • Do zadań należeć będzie czyszczenie maszyn kuchennych, sprzątanie na zapleczu, kontrola oraz segregowanie odpadów.
  • pracownik będzie odpowiedzialny za sprawne działanie kuchni.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz
  • możliwość pracy również w weekendy
  • dobra sprawność fizyczna- dużo noszenia
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym przeprowadzenie swobodnej rozmowy z współpracownikami
  • atutem będzie posiadanie samochodu
  • doświadczenie na stanowisku pomocnika kuchenne w Polsce lub Niemczech

Oferta:

  • Możliwość podjęcia pracy na legalnych warunkach
  • umowa o pracę
  • zatrudnienie od zaraz
  • pomagamy pracownikom w organizacji wyjazdu oraz zaaklimatyzować się na miejscu
  • wszelkie ubezpieczenia, składki czy również możliwość korzystania z niemieckich świadczeń socjalnych- w zgodnie z niemieckim prawem pracy
  • zamieszkanie

Aplikacja:
Zainteresowani proszeni są o rejestrację poprzez podany poniżej link:

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-224e4m/

ID ogłoszenia: 519538798d817510