€ 2000 euro/mc brutto

Praca Niemcy w rolnictwie Memmingen przy żniwach i zwierzętach od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Memmingen
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 27 kwietnia 2015 01:06

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech w rolnictwie przy żniwach i zwierzętach hodowlanych. Zatrudnienie w Memmingen od zaraz dla pracowników fizycznych na 6 miesięcy.

Stanowisko: Pracownik rolniczy

Miejsce pracy: Memmingen, Niemcy

Wynagrodzenie: 2000 euro/mc brutto

Start: praca do podjęcia od zaraz

Czas trwania umowy: minimum 6 miesięcy

Opis stanowiska:

  • Pomoc w pracach gospodarczych w rolnictwie i przy zwierzętach. Osoba zatrudniona będzie pracowała przy żniwach i zajmowała się zwierzętami hodowlanymi.
  • Do zadań należeć mogą prace porządkowe.

Oczekiwania:

  • wymagane jest doświadczenie w pracach rolniczych
  • pracodawca wymaga swobodnej umiejętności porozumiewania się w języku niemieckim
  • fachowość
  • duża samodzielność
  • obowiązkowość
  • odpowiedzialność
  • możliwość wyjazdu od zaraz przynajmniej na okres połowy roku

Oferta:

  • bardzo dobre zarobki
  • zorganizowane miejsce zamieszkania
  • wsparcie w kwestiach organizacyjnych oraz urzędowych
  • możliwość korzystania z pakietu socjalnego
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora
  • praca 5 dni w tygodniu
  • bezpłatny udział w procesie rekrutacji

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie wiadomości z CV oraz aktualną fotografią na adres: rekrutacja@praca-pws.pl

W nagłówku wiadomości e-mail należy wpisać: nr.ref.N/1504/L13/04/R

Zgłoszenia źle zatytułowane nie będą brane pod uwagę podczas procesu rekrutacji. Niezbędne jest również zawarcie klauzuli o ochronie i przetwarzaniu danych osobowych.

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-23h3gh/

ID ogłoszenia: 956553cd8ad37827

4 Odpowiedzi na “Praca Niemcy w rolnictwie Memmingen przy żniwach i zwierzętach od zaraz”

  1. +48 666942626 Zbigniew

  2. Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel.: 889220729
    E-mail: gitara100000@wp.pl

    Pozdrawiam

  3. uszatek198888 na 1 maja 2015 @ 10:23

    Witam
    Jestem osoba odpowiedzialną sumienną,dobrze pracującą w grupie,lubię pracę fizyczne,pochodze ze wsi zawsze lubiłem ten okres gdy zaczynały się żniwa proszę o kontakt
    698476113
    uszatek-88@o2.pl

  4. Sebastian na 3 maja 2015 @ 14:02

    +48 726-732-205 Sebastian.