€ 8,50 euro brutto /h

Praca Niemcy w transporcie dla kierowcy kat.B przy przewozie napojów Pasawa

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Pasawa
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 2 marca 2015 00:05

Aktualnie poszukujemy pracowników do podjęcia pracy na stanowisku kierowca kat.B przy załadunku samochodu napojami, dowiezieniu ich na miejsce, napełnianiu automatów. Niemcy praca dla Polaków.

Stanowisko: Kierowca kat.B

Lokalizacja: Pasawa

Liczba wakatów: 2

Zarobki: 8,50 euro brutto za godzinę pracy

Obowiązki:

  • Pierwszym etapem pracy będzie załadunek samochodu służbowego – sprintera napojami.
  • Kolejnym etapem będzie dojazd do wyznaczonych lokalizacji, wyładunek oraz napełnienie automatów butelkami i puszkami napojów.
  • Pracownik będzie odpowiedzialny za dbanie o samochód służbowy a także będzie zajmował się również obsługą automatów.

Wymagania:

  • umiejętność swobodnego posługiwania się językiem niemieckim
  • posiadanie uprawnień do prowadzenia samochodów osobowych – prawo jazy kat.B
  • dokładność
  • dobra kondycja fizyczna

Oferujemy:

  • uczciwe zarobki
  • zorganizowane zamieszkanie płatne w wysokości ok 250-300 euro miesięcznie
  • pracownikowi przysługuje również dieta za każdy przepracowany dzień w wysokości to 25 euro
  • dobre warunki pracy i wynagrodzenia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach 10 do 17 pod numerem: 34 350 20 18, 667 057 612
Wiadomość mailową należy przesłać na adres: praca@smuda-consulting.com z dopiskiem: 0247 – 2014

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-231cne/

ID ogłoszenia: 7154f3189a1d974