€ 9 euro/h

Praca Niemcy we Frankfurcie nad Menem – Operator wózka widłowego wysokiego składowania

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Opublikowany: 17 maja 2015 02:18

Biuro pracy za granicą dla klienta z  Frankfurtu nad Menem poszukuje operatorów wózków widłowych wysokiego składu chętnych do podjęcia pracy w Niemczech przy rozładunku i załadunku towarów.

Human Pro Sp. z o.o. jest Agencją Pracy Tymczasowej (numer wpisu KRAZ 3502).
Dla naszego niemieckiego Klienta, aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Magazynier – operator wózka wysokiego składowania
Miejsce pracy: Frankfurt nad Menem

Opis stanowiska:
obsługa wózka widłowego – wysokie składowanie;
transport towarów na magazynie;
rozładunek, załadunek, sprawdzanie zgodności towarów z dokumentami;

Wymagania:
doświadczenie na ww. stanowisku pracy – co najmniej 1 rok;
komunikatywna znajomość j. niemieckiego – wymóg konieczny;
uprawnienia do prowadzenia wózka widłowego – wysokie składowanie;
wysoka motywacja do pracy;
sumienność i rzetelność;

Oferujemy:
stabilne zatrudnienie w międzynarodowym przedsiębiorstwie;
stawkę godzinową + zakwaterowanie;
możliwość bezpośredniego zatrudnienia u niemieckiego pracodawcy;
wsparcie w całym procesie rekrutacji (aż do momentu zatrudnienia).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres: praca@humanpro.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji.

ID ogłoszenia: 26555601197f639

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Humanpro
  • Zarejestrowany od: 24 października 2014

Inne przedmioty dodane przez Humanpro

Ostatnie przedmioty dodane przez Humanpro »