€ 14,50/h brutto

Praca Niemcy z podstawowym językiem od zaraz przy sprzątaniu aquaparku Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 30 listopada 2017 04:33
  • Wygasa: 2 dni, 10 godzin

Od zaraz poszukujemy osób do sprzątania powierzchni aquaparku w Bremen. Niemcy praca aktualna dla sprzątaczek z podstawową znajomością języka niemieckiego na stanowisku sprzątaczki – sprzątacza.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miasto: Bremen, Niemcy

Liczba miejsc: 2

Rozpoczęcie: od zaraz

Stawka godzinowa: 14,50 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • kompleksowe sprzątanie powierzchni całego aquaparku
  • osoba zatrudniona będzie dbała o czystość w toaletach, szatniach, prysznicach oraz części restauracyjnych
  • pracownik zajmować się będzie także opróżnianiem koszy, uzupełnianiem mydła, ręczników oraz papieru a także ustawianiem leżaków
  • inne zadania zlecane na bieżąćo

Wymagania:

  • duża dokładność
  • dostępność od zaraz
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • świetna organizacja czasu pracy
  • samodzielność
  • zdolność do pracy w zespole
  • rzetelne wywiązywanie się z powierzonych zadań

Oferujemy:

  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • zatrudnienie zgodne z niemieckimi standardami
  • wsparcie przy organizacji zamieszkania na miejscu
  • wdrożenie w obowiązki
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • umowę początkowo na okres próbny z możliwością przedłużenia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Niemczech, prosimy o przesyłanie zgłoszeń mailowo, na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Sprzątanie aquaparku praca w Niemczech od zaraz, Bremen

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-od-zaraz-sprzatanie-aquaparku-z-podstawowym-jezykiem-bremen/

ID ogłoszenia: 7205a1efbd416610