€ 15/h brutto

Praca Niemcy z podstawowym językiem od zaraz przy sprzątaniu domów Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 20 listopada 2020 02:41

Oferujemy zatrudnienie w Kolonii dla sprzątaczek z podstawową znajomością języka. Ogłoszenie pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań klientów prywatnych.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Pensja: 15 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wakaty: 10

Zakres zadań:

  • fizyczna praca wykonywana samodzielnie
  • obowiązkiem będzie kompleksowe sprzątanie domów i mieszkań
  • pracownik będzie odpowiedzialny za odkurzanie podłóg, wycieranie kurzy, sprzątanie zlewów, odkamienianie powierzchni, mopowanie, włączanie pralki, zmienianie pościeli itp.

Oczekiwania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • wysoka motywacja
  • zaangażowanie, pracowitość, odpowiedzialność
  • zaświadczenie o niekaralności
  • czynne prawo jazdy kat. B oraz samochód
  • wysoka kultura osobista i przyjazne nastawienie

Zapewniamy:

  • przeszkolenie pracownicze
  • niezbędne środki, detergenty oraz porządnej jakości urządzenia do pracy
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych
  • opiekę rezydenta polskiego pochodzenia
  • pracę na pełny etat
  • wsparcie w szukaniu kwatery do wynajęcia
  • niemiecką umowę o pracę

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji mailowo, na adres:

  • work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem: „Niemcy praca sprzątanie Kolonia, imię i nazwisko”

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-od-zaraz-przy-sprzataniu-domow-i-mieszkan-z-podstawowym-jezykiem-koln/

ID ogłoszenia: 8665fb6384deac97