€ 8,80 euro brutto/h

Praca Niemcy zbieranie zamówień na magazynie bez znajomości języka od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 września 2015 23:19

Sklep wysyłkowy z elektroniką zatrudni od zaraz pracowników do zbierania oraz pakowania zamówień. Niemcy praca w Berlinie bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Termin: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Zarobki: 8,80 euro brutto/h

Charakterystyka stanowiska i zadania:

  • Praca odbywać się będzie na magazynie sklepu wysyłkowego, zajmującego się sprzedażą elektroniki.
  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za realizowanie zamówień czyli zbieranie towarów i przygotowywanie ich do wysyłki.

Oczekiwania:

  • wysoka odpowiedzialność
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • posiadanie aktualnego zaświadczenia o niekaralności
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • swobodna umiejętność obsługi komputera
  • doskonałe zorganizowanie czasu pracy
  • lojalność

Zapewniamy:

  • pracę w Niemczech od zaraz
  • zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę
  • dla najlepszych możliwość podjęcia stałego zatrudnienia
  • ubezpieczenie oraz gwarancja odprowadzania składek
  • możliwość korzystania z niemieckich świadczeń socjalnych

Aplikacja:
Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: zbieraniezamowiennamagazynie/09/15

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 84355f68d56ad457

1 odpowiedź na “Praca Niemcy zbieranie zamówień na magazynie bez znajomości języka od zaraz Berlin”

  1. Witam jesteśmy zainteresowani ofertą mamy po 20-22 lata jest nas 2-4os Posiadamy własne auto oraz potrafimy porozumiewać sie w j.ang w stopniu komunikatywnym.Jesteśmy gotowi podjąć prace na dłuższy okres czasu
    nr tel 886 561 979
    nr tel 536384110