€ do 1400 euro/mc

Praca Niemcydla opiekunki osób starszych w Hanowerze od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hannover
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 16 października 2016 03:05

Od zaraz poszukiwana opiekunka osób starszych do legalnej pracy w Niemczech na terenie Hanoweru przy opiece nad Panią Hanną w wieku 89 lat. Podopieczna posiada 3. grupę inwalidzką i porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego.

Podopieczna: Frau Hanna
Miejsce: 30163 Hannover
Data: 17.10.2016

Podopieczna, Pani Hanna jest w wieku 89 lat i waży ok. 70 kg. Podopieczna posiada 3. grupę inwalidzką i porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego. U Pani Hanny występują typowe dla podeszłego wieku dolegliwości: choroba oczu, słaby słuch, cukrzyca, inkontynencja oraz przewlekła choroba płuc. Podopieczna jest po przebytym udarze. Pani mieszka w mieszkaniu w pięknym dużym mieście. Dla Opiekunki przeznaczony będzie własny pokój oraz dostęp do Internetu.

Podstawowe obowiązki opiekunki osób starszych w Niemczech:
– pomoc podopiecznemu przy codziennych czynnościach
– proste prace związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego

Oczekujemy od Opiekunek:
– komunikatywnej znajomości języka niemieckiego
– doświadczenia w opiece nad osobą starszą
– odpowiedzialności, życzliwości i cierpliwości

Naszym Opiekunkom oferujemy kompleksowe wsparcie w znalezieniu dobrze płatnej, bezpiecznej i dopasowanej do Państwa kwalifikacji pracy w opiece w Niemczech. Proponujemy legalne zatrudnienie (opłacone składki ZUS, kartę EKUZ, dokument A1), wynagrodzenie do 1400 euro “na rękę” powiększane o premie i bonusy, dowolność przy wyborze oferty oraz pełne wsparcie w trakcie całej współpracy, przelewane terminowo wynagrodzenia oraz opiekę lekarską (w całej Unii Europejskiej).

Aby aplikować na naszą ofertę wystarczy wypełnić formularz na stronie www.hilfeneo.pl lub skontaktować się telefonicznie: (32) 441-71-21

ID ogłoszenia: 99457fb8db43b22a

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: hilfeneo
  • Zarejestrowany od: 4 października 2016

Inne przedmioty dodane przez hilfeneo

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez hilfeneo »