€ 8,84/h brutto lub na akord

Praca sezonowa w Niemczech przy zbiorze malin, truskawek, borówek Hamburg 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Opublikowany: 12 lipca 2018 07:10

Oferta sezonowej pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz również bez znajomości języka i doświadczenia do zbiorów owoców malin, truskawek i borówki. Zatrudnienie do października 2018.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbiorów

Rozpoczęcie: od zaraz – do nawet października 2018

Pensja: na akord lub godzinowo w wymiarze 8,84 euro na godzinę pracy

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Obowiązki:

  • praca fizyczna przy zbiorze malin, borówek i truskawek na plantacji

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna a także psychiczna
  • ukończone 18 lat

Zapewniamy:

  • pracę po 4-8 godzin dziennie
  • jeden dzień wolny w tygodniu – ustalany odgórnie – w sytuacjach wyjątkowych można ustalać z przełożonym inne dni niż uzgodnione
  • dojazd na pole firmowym busem
  • ubezpieczenie zdrowotne na czas pracy
  • wsparcie we wszystkich formalnościach

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny:

Tel: 0049 45 4184 09 16 – możliwa rozmowa w języku polskim

Można również zgłaszać się mailowo, na adres: arbeit@frische-erdbeeren.de

źródło: http://bockhop.pl/praca/

ID ogłoszenia: 965b465f8fa3bf3