€ do uzgodnienia

Praca w Niemczech Bemm dla pomocy kuchennej od zaraz w restauracji

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bemm
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 10 marca 2016 01:32

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz na stanowisku pomocy kuchennej dla Polaków. Zatrudnienie w restauracji z Bemm przy obsłudze gości, przygotowywaniu potraw i zadaniach porządkowych.

Stanowisko: Pomoc kuchenna w restauracji

Lokalizacja: Bremm, Niemcy

Stawka godzinowa: do uzgodnienia bezpośrednio z przełożonym

Rozpoczęcie: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • kontakt z klientami, przyjmowanie zamówień, wydawanie posiłków
  • porządkowanie sali restauracyjnej
  • na zlecenie kucharza przygotowywanie składników lub nieskomplikowanych dań
  • nastawianie zmywarki

Oczekiwania:

  • minimum dwuletnie doświadczenie
  • punktualne stawianie się w pracy
  • odpowiedzialność, pracowitość, samodyscyplina
  • dyspozycyjność od zaraz
  • dobra znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • odpowiedzialne stanowisko pracy
  • zamieszkanie zorganizowane przez pracodawcę na miejscu
  • zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy od zaraz
  • ubezpieczenie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość pobierania niemieckich świadczeń socjalnych

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesłanie zgłoszenia z CV na poniższy adres:
kontakt@eu-workers.eu z dopiskiem: HH/03/2016 w tytule

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: +48 503 931 111

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-bemm-od-zaraz-pomoc-kuchenna-w-restauracji/

ID ogłoszenia: 41756e0889398087