€ 1800 euro/mc brutto

Praca w Niemczech Berlin dla kuriera – kierowcy kat.B przy rozwożeniu paczek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 29 lutego 2016 02:41

Aktualna oferta pracy w Niemczech dla kierowcy kat.B na stanowisku kuriera przy rozwożeniu paczek dla klientów. Zatrudnienie w Berlinie dla par z minimum podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Kurier – kierowca kat.B

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Zarobki: 1800 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • rozwożenie przesyłek dla klientów na stałych rejonach

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego przynajmniej w stopniu A1-A2
  • posiadanie minimum przez 3 lata prawa jazdy kat.B
  • praktyczna umiejętność prowadzenia samochodowych takich jak: sprinter

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy podpisanej bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • wsparcie w zorganizowaniu zakwaterowania na miejscu
  • samochód służbowy – sprinter
  • wysokie zarobki w wysokości 1800 euro miesięcznie brutto plus dieta dzienna 8 euro
  • praca przez 5 dni w tygodniu
  • szkolenie wprowadzające trwające ok. 2-3 tygodnie
  • pracę także dla par

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na poniżej podany adres kontaktowy:

  • info@all-pl.de

Chętnych prosimy o przesyłanie aplikacji w języku niemieckim.

źródło: http://www.praca4u.net/kurierzy-praca-w-berlinie-rowniez-dla-par-id343019.html

ID ogłoszenia: 64756d385afc46ec

2 komentarze na “Praca w Niemczech Berlin dla kuriera – kierowcy kat.B przy rozwożeniu paczek”

  1. Przemek21 na 1 marca 2016 @ 14:32

    NIE WIEM PO CO SĄ UDOSTĘPNIANE OFERTY NA TYM PORTALU
    NIE MA NUMERÓW TELEFONOW
    NIKT NIE POTRAFI OPISYWAĆ NA E-MAIL
    ZERO KONTAKTU Z LUDZMI 😉

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.