€ 1750 euro brutto miesięcznie

Praca w Niemczech bez języka dla par na produkcji dań gotowych Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 19 maja 2016 05:09

Producent dań gotowych – hamburgerów, hot-dogów, pizz mrożonych z Dortmundu zatrudni pary do pracy w Niemczech. Ogłoszenie bez znajomości języka na produkcji spożywczej.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Dortmund, Niemcy

Zarobki: 1750 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • pracownikowi będą przydzielone głównie zadania przy taśmie produkcyjnej, polegające na układaniu składników (pizze, hamburgery), zawijaniu wrapów (tortille), wkładaniu parówek (hot-dogi), przygotowaniu sosów, dodatków etc.
  • niektórzy pracownicy zostaną przydzieleni do zadań związanych z kontrolą jakości i pakowaniem produktów zadania wykonywane są na hali o obniżonej temp. do 2-4 stopni Celsjusza z zachowaniem najwyższych norm higienicznych

Oczekiwania:

  • sumienność, skrupulatność
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • zdolność do pracy zgodnie z surowymi przepisami BHP
  • aktualne badania z sanepidu do pracy z żywnością
  • zdolność do pracy zespołowej
  • efektywność, kreatywność, samodzielność

Zapewniamy:

  • pomoc w zorganizowaniu lub pośrednictwie przy wynajmie taniego zamieszkania w Dortmundzie
  • wsparcie w zaaklimatyzowaniu się na miejscu i dopełnieniu wszelkich spraw urzędowych
  • odzież roboczą
  • szkolenie stanowiskowe
  • zatrudnienie dla par

Aplikacja:
Kontakt: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem

„Niemcy praca na produkcji dań gotowych, Dortmund, Imię, nazwisko”

CV w języku niemieckim przyspieszy proces rekrutacji.
Einfach Lösungen Agentur GmbH
Charlottenstraße 27, 15969 Berlin

ID ogłoszenia: 191573cd0079157b

3 Odpowiedzi na “Praca w Niemczech bez języka dla par na produkcji dań gotowych Dortmund”

  1. hubert78 na 23 maja 2016 @ 14:34

    Witam serdecznie. Chęć podjęcia pracy jako małżeństwo. Dyspozycja od zaraz. Proszę o kontakt. Dziękuję.
    hubert.duk@vp.pl lub tel
    +48693468171

  2. krystiann1994 na 13 czerwca 2016 @ 18:03

    Byl bym zainteresowany w raz z kolegom proszę o kontakt 661096838 pozdrawiam

  3. witam
    byl bym zainteresowany podjeciem pracy
    obecnie mieszkam w HERNE
    pozdrawiam Krzysztof