€ do uzgodnienia

Praca w Niemczech bez języka dla pomocnika na budowie od zaraz Steinheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Steinheim
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 18 marca 2021 03:19

Oferujemy zatrudnienie w Steinheim dla pomocnika budowlanego przy wykończeniach. Praca w Niemczech na budowie od zaraz bez znajomości języka do końca roku 2021.

Stanowisko: Pracownik ogólnobudowlany

Miejsce zatrudnienia: Steinheim – Kleinbottwar, Niemcy

Start: od zaraz, start jeszcze od marca 2021

Umowa: do końca bieżącego roku 2021

Zakres zadań:

  • wykonywanie prac na stanowisku pomocnika
  • głównie rozbiórka ścian a także cokołów betonowych
  • przygotowywanie podłoża, malowanie ścian
  • montaż zabudowy suchej – sufitów podwieszanych oraz ścianek działowych

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie doświadczenie w wykonywaniu prac ogólnobudowlanych
  • wysoka sprawność fizyczna
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • odpowiedzialność, zaangażowanie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy z ubezpieczeniem
  • wysokie wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • opcja podjęcia pracy na dłużej
  • darmowe zamieszkanie zorganizowany na cały okres trwania kontraktu

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ofertą powyższą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

  • 735 933 896

źródło: www.infopraca.pl/praca/pomocnik-ogolnobudowlany/niemcy/17203882

ID ogłoszenia: 2896051f0a282c7b