€ 9,50 euro brutto/h

Praca w Niemczech bez języka Drezno od zaraz na produkcji karmy dla zwierząt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 września 2015 21:10

Aktualna oferta pracy w Niemczech od zaraz dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego na pół roku. Zatrudnienie w Dreźnie na produkcji suchej karmy dla kotów i psów.

Stanowisko: Pracownik na produkcji karmy

Miasto: Drezno, Niemcy

Start: od zaraz

Stawka godzinowa: 9,50 euro brutto/h

Obowiązki:

  • Dbanie o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy przy produkcji karmy suchej dla kotów i psów.
  • Osoba zatrudniona przejdzie szkolenie po której zostaną jej przydzielone szczegółowe obowiązki.
  • Do zadań należeć może między innymi: obsługa maszyn, prace porządkowe, dbanie o surowce, kontrola jakości, pakowanie, paletowanie, magazynowanie.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • możliwość podjęcia pracy na pół roku
  • duże zmotywowanie
  • brak problemów zdrowotnych
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • odpowiedzialność

Oferujemy:

  • pracę od zaraz na niemieckich warunkach
  • zatrudnienie na pół roku z możliwością przedłużenia
  • zorganizowane odpłatne zamieszkanie w wynajętym mieszkaniu
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora
  • pracę częściowo w Polskim zespole
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia
  • dostęp do świadczeń socjalnych

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeśli zainteresowała Was nasza oferta prosimy o wysłanie zgłoszenia na podany poniżej adres w nagłówku wiadomości wpisując stanowisko „Produkcja karmy dla zwierząt, Drezno”. Preferujemy CV napisane w języku niemieckim.

Sicheres Arbeiten GmbH
Ludwig-Erhard-Straße 32
20459 Hamburg

Sicheres-Arbeiten@accountant.com

ID ogłoszenia: 4055e817533a566

8 Odpowiedzi na “Praca w Niemczech bez języka Drezno od zaraz na produkcji karmy dla zwierząt”

  1. Marcin 26 lat jestem zainteresowany proszę o kontakt 505734796 lub pocztą marcinadamek000@onet.pl

  2. Marta 30 lat. Mieszkam w Dreźnie jestem zainteresowana podjeciem pracy odpowiada mi praca w systemie zmianowym. Prace mogę zacząć od razu moj numer tel. 004915212338836. maila: kobieta193@wp.pl

  3. Jestem zainteresowany podjęcia pracy od zaraz.mam uprawnienia na wózek widłowe .mój numer +48501464825.maila:mamakow@o2.pl

  4. wojtekbialy1 na 8 września 2015 @ 18:34

    Witam Serdecznie.Nazywam się Wojciech. Mam 37 lat, bez nałogów , uczciwy i punktualny . Jestem zainteresowany tą pracą .Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury. Mail : wojtek.bialy1@wp.pl tel. 608-359-139

  5. Witam,jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy,proszę o kontakt na numer telefonu 535538751 lub drogą mejlową sylwia-janas@o2.pl,
    Pozdrawiam

  6. Jestem zainteresowany ofertą, mieszkam blisko Drezna chętnie podejmę się pracy sam lub z kolegą. Dwie zdrowe młode pracowite osoby proszę o kontakt 726707821

  7. Dzień dobry
    Jestem zainteresowana podjęciem zatrudnienia na produkcji karmy. Proszę o kontakt 512727409 lub drogą mailową madalena17@onet.eu. Pozdrawiam

  8. Witam. Pracę chciałyby podjac 2 osoby od zaraz. Prosimy o kontakt na numer 886540832.