€ 1900€

Praca w Niemczech bez języka jako kierowca międzynarodowy kat. C+E w Siegen 2/1

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Siegen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 28 maja 2018 02:34

Bez znajomości języka do podjęcia od zaraz praca w Niemczech dla kierowców międzynarodowych kat. C+E w firmie transportowej z Siegen w systemie 2/1.

Kierowca Międzynarodowy C+E – Niemcy – 2/1 – bez języka!

Miejsce pracy: 57072 Siegen

OFERUJEMY:
• wynagrodzenie składające się z podstawy €1900 brutto + €250 miesięcznej diety
• umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą w Niemczech
• nowoczesną flotę
• przestrzeganie czasu pracy kierowców
• podjęcie pracy od zaraz
• możliwość uzyskania zwrotu zapłaconego podatku od dochodu oraz otrzymania zasiłku rodzinnego (Kindergeld)

WYMAGANIA:
• nie wymagamy znajomości języka niemieckiego
• minimum roczne doświadczenie w transporcie międzynarodowym
• prawo jazdy C+E, karta kierowcy
• nie wymagamy uprawnień ADR

OPIS STANOWISKA:
• jazda ciągnikiem siodłowym marki Mercedes lub MAN
• praca w systemie 2/1
• przewóz stali, części maszyn, drobnicy
• trasy dalekobieżne

WIĘCEJ INFORMACJI:
W celu uzyskania dodatkowych informacji oraz doboru najlepszej oferty pracy prosimy o kontakt: 668 863 395

Osoby zainteresowane tą ofertą pracy proszone są o wysłanie CV na adres: kierowca@bergermann.pl

ID ogłoszenia: 785b0803134d0d9