€ 9,50/h + zakwaterowanie

Praca w Niemczech bez języka jako pomoc kuchenna od zaraz Bonn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bonn
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 15 października 2018 04:00

Niemcy praca dla osób bez znajomości języka na stanowisku pomocy kuchennej w hotelu z Bonn. Zatrudnienie od zaraz z zakwaterowaniem i wyżywieniem bezpłatnym zapewnionym na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Miejsce zatrudnienia: Bonn, Niemcy

Rozpoczęcie: od zaraz

Wynagrodzenie: 9,50 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • zatrudnienie jako pracownik restauracji hotelowej
  • obowiązkiem będzie wykonywanie prac na zmywaku, sprzątanie kuchni, obsługiwanie prostych urządzeń kuchennych, samodzielne przygotowywanie składników oraz prostych dań

Oczekiwania:

  • samodzielność
  • umiejętność pracy w grupie
  • bezkonfliktowość
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • zaangażowanie
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy próbnej
  • umowę niemiecką na 3 miesiące
  • osoby najlepiej wypełniające powierzone obowiązki mogą liczyć na przedłużenie okresu zatrudnienia
  • darmowe zakwaterowanie oraz pełne wyżywienie
  • przeszkolenie pracownicze
  • wsparcie rezydenta Polaka

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: Niemcy praca dla pomocy kuchennej, Bonn 10/18

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 8995bc3985965957