€ 11,000.00

Praca w Niemczech bez języka na budowie jako cieśla, zbrojarz, betoniarz, Fellbach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: 70736 Fellbach
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: długoterminowe
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 4 lipca 2019 05:21

Bez znajomości języka do podjęcia od zaraz legalna praca w Niemczech na budowie w rejonie Fellbach jako cieśla, zbrojarz-betoniarz. Darmowe zakwaterowanie zorganizowane na miejscu.

Dla klienta zagranicznego poszukujemy osób na stanowisko Zbrojarz- Betoniarz

Firma zajmuje się produkcją schodów
Stałe miejsce pracy (hala)

Zakres obowiązków:
– przygotowanie i zmontowanie zbrojeń
– betonowanie- praca w oparciu o rysunek techniczny,

Oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie plus dodatki
– możliwość wyjazdu z kimś znajomym
– darmowe zakwaterowanie w Niemczech
– codzienne wsparcie koordynatora z Polski .

Wymagania:
– wykształcenie kierunkowe lub pokrewne
– doświadczenie na stanowisku Zbrojarz/ Betoniarz
– umiejętność czytania rysunku technicznego,

ID ogłoszenia: 1375d1b57a36f9b2