€ 12,50 euro brutto/h + dieta

Praca w Niemczech bez języka na budowie od zaraz wykończenia i remonty Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 kwietnia 2017 03:31

Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech dla budowlańców przy wykończeniach i remontach. Zatrudnienie w Kolonii od zaraz dla chętnych bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik ogólnobudowlany
Stawka godzinowa: 12,50 euro brutto na godzinę pracy plus dieta dzienna w wysokości 30 euro netto
Lokalizacja: Kolonia, Niemcy
Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • zadania budowlane, polegające na wykończeniach i remontach domów oraz mieszkań
  • prace wykonywane będą na zewnątrz oraz wewnątrz
  • do obowiązków należy między innymi wyrównywanie ścian, malowanie, klejenie tapet
  • układanie płytek
  • montaż ociepleń

Wymagania:

  • udokumentowane doświadczenie w pracy a analogicznym stanowisku
  • praktyczna znajomość zawodu
  • duża samodzielność
  • zdolność do bezkonfliktowej pracy zespołowej
  • atutem będzie posiadanie referencji od poprzednich pracodawców
  • czynne prawo jazdy kat.B i własne auto
  • brak nałogów

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • płatne zamieszkanie zapewnione na miejscu, koszt miesięczny to ok 200-250 euro miesięcznie
  • bardzo dobre zarobki
  • możliwość skorzystania z taniego kursu językowego realizowanego przez pracodawcę w siedzibie firmy
  • dla najlepszych stała praca

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia z CV oraz LM na poniżej podany kontakt:

  • Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com z dopiskiem w nagłówku: remonty-wykonczenia/04/17

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-niemcy-praca-bez-jezyka-na-budowie-przy-remontach-wykonczeniach-kolonia/

ID ogłoszenia: 94358e3f8ad5f0e8

1 odpowiedź na “Praca w Niemczech bez języka na budowie od zaraz wykończenia i remonty Köln”

  1. szymek1996 na 3 maja 2017 @ 13:28

    witam jestem zainteresowany praca w koloni posiadam zakwaterowanie prawo jazdy . 4 letnie doswiadczenie przy wykonczeniach wnetrz jestem mloda osoba samodzielna klade plytki tapete szpachluje tynkuje elewacje itp malowanie prosze o kontakt +48603443309