€ od 14€ brutto

Praca w Niemczech bez języka operator wózka widłowego na produkcji od zaraz, Gotha

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Gotha
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 9 marca 2020 04:03

Firma działająca w rejonie miasta Gotha poszukuje od zaraz operatorów wózków widłowych do podjęcia pracy w Niemczech bez języka na produkcji. Zakwaterowanie zapewnione bezpłatnie.

PRACA PRODUKCJA

OPIS STANOWISKA PRACY

· Sortowanie butelek i operowanie wozkiem widlowym

· Szereg zadań związanych z praca przy linii produkcyjnej

WYMAGANIA

· Własny samochód oraz prawo jazdy

· Odpowiedzialność, sumienność, precyzyjność i umiejętność pracy w zespole

· Uprawnienia na wózki widłowe mile widziane

· Elastyczność czasowa i gotowość do pracy w systemie zmianowym

OFERUJEMY

· Pracę w przyjemnej atmosferze

· Niemiecką umowę o pracę

· Wynagrodzenie 9,66-11,00 € brutto/godz.

· Dodatki za prace w nocy, w nadgodzinach oraz w niedziele

· 24 dni płatnego urlopu w ciągu roku

· Pełen pakiet ubezpieczenia

Więcej informacji pod numerem telefonu :

0049 36 21 73 66 336

0049 16 09 84 55 653

k.paszko@lpi-workservice.de

WWW:

ID ogłoszenia: 4745e653dffed2ce