€ 1820 euro brutto/mc

Praca w Niemczech 2017 bez języka pomocnik na produkcji lodów od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 10 lipca 2017 01:22

Fabryka z Hamburga posiada wakat na stanowisku pomocnika na produkcji lodów. Ogłoszenie 2017 aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pomocnik na produkcji
Lokalizacja: Hamburg, Niemcy
Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz
Zarobki: 1820 euro brutto miesięcznie

Opis zadań:

  • szczegółowe obowiązki będą przydzielane zgodnie z osobistymi predyspozycjami oraz aktualnym zapotrzebowaniem
  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • dbanie o porządek na miejscu w tym również mycie i odpowiednia konserwacja
  • przygotowywanie mieszanek oraz odmierzanie składników
  • przeprowadzanie kontroli jakości
  • pakowanie

Oczekiwania:

  • skrupulatność, dokładność, wielozadaniowość
  • dyspozycyjność, elastyczność
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zdolności interpersonalne
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy do końca roku 2017 a dla najlepszych pracowników możliwość przedłużenia do czerwca 2018
  • zakwaterowanie zapewnione odpłatnie w cenie 250 euro miesięcznie w samodzielnych pokojach ze wspólną łazienką i kuchnią dzieloną na 3 pokoje, możliwa również pomoc przy wynajęciu samodzielnego zakwaterowania
  • rzetelne wdrożenie w obowiązki i na początku nadzór koordynatora
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: pomocnik-produkcji-lodow/07/17

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

e-mail: dringende-arbeit@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 29259622aea8ee80