€ 13,50/h+500€ premii/mc

Praca w Niemczech bez języka przy sprzątaniu autobusów od zaraz w Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 października 2020 02:46

Aktualna propozycja zatrudnienia w Düsseldorf przy sprzątaniu i dezynfekcji autobusów. Oferta pracy w Niemczech od zaraz także bez znajomości języka niemieckiego na stanowisku sprzątaczki / sprzątacza.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy

Pensja: 13,50 euro brutto + premia za pracę w okresie pandemii w wysokości 500 euro miesięcznie

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie sprzątanie środków komunikacji miejskiej z użyciem profesjonalnych sprzętów i preparatów odkażających
  • obecnie szczególną uwagę zwraca się na dezynfekowanie poręczy, przycisków

Oczekiwania:

  • brak uzależnień
  • przestrzeganie surowych zasad BHP
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • dyspozycyjność od zaraz
  • wysoka sprawność fizyczna, solidność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • środki ochronne – kombinezon, maseczkę, rękawiczki, płyny do dezynfekcji
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • płatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu, miesięcznie to koszt ok. 150-250 euro/os
  • pracę na pełny etat
  • opcja pobierania zaliczek, bezpłatnie, raz na tydzień, pierwsza już po pierwszym tygodniu pracy

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: Sprzątanie autobusów Düsseldorf 10/20

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 4405f8c03acbab90