€ 12,50-14,50/h

Praca w Niemczech bez języka przy sprzątaniu i dezynfekcji kina od zaraz Berlin 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 maja 2022 01:16

Propozycja zatrudnienia od zaraz przy sprzątaniu i dezynfekcji kina w Berlinie. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech bez znajomości języka i doświadczenia na stanowisku sprzątaczki / sprzątacza.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Zarobki: od 12,50 do 14,50 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • praca przy sprzątaniu części kina – odkurzanie sal, wymiatanie, wycieranie poręczy, sprzątanie toalet, części restauracyjnej, gabinetów
  • odkażanie powierzchni

Oczekiwania:

  • punktualność, sumienność
  • dostępność od zaraz
  • zdolność do pracy w zespole
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków

Zapewniamy:

  • niemiecką umowę o pracę
  • przeszkolenie pracownicze
  • opiekę rezydenta polskiego pochodzenia
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 220 euro miesięcznie
  • zakwaterowanie w pensjonacie pracowniczym z pełnym (podstawowym – pralka/kuchenka/ogrzewanie) wyposażeniem
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na okres próbny z opcją przedłużenia

Aplikacja:

Na Państwa zgłoszenia czekamy do końca maja 2022. Po wcześniejszym uzgodnieniu możliwe wyjazdy od zaraz.

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem maila w postaci:

„Sprzątanie kina/Berlin + imię i nazwisko”

UWAGA: Prosimy załączyć aktualne CV, LM nie jest wymagany

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

email: pl.stellenanzeige@contractor.net

ID ogłoszenia: 7396277c0614da13

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.