€ 1300-1500 netto + mieszkanie

Praca w Niemczech bez znajomości języka dla par na produkcji tworzyw sztucznych Erfurt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Erfurt
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 lipca 2018 04:45

Oferta atrakcyjnej pracy w Niemczech dla par z zakwaterowaniem na miejscu. Zatrudnimy bez znajomości języka na produkcji form z tworzyw sztucznych w fabryce z Erfurtu i Lipska.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Lokalizacja: Erfurt i Lipsk, Niemcy

Pensja: 11,31 euro brutto na godzinę pracy (ok 1300 – 1500 netto)

Obowiązki:

  • jest to praca produkcyjna przy obróbce i kontroli jakości elementów z tworzyw sztucznych
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się również pakowaniem gotowych części i wykonywaniem innych, prostych prac zlecanych na bieżąco przez przełożonego

Wymagania:

  • od jednej osoby na zespół/parę wymagana jest znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • sumienność, dokładność, pracowitość
  • mile widziane zgłoszenia od par/osób z własnym autem

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy na pełny etat
  • dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia zatrudnienia na dłużej
  • dobre warunki zatrudnienia
  • umowę legalną wraz z drukiem A1, kartą EKUZ i dodatkowym ubezpieczeniem zdrowotnym
  • płatne zamieszkanie zorganizowane w dobrych warunkach niedaleko miejsca prac
  • po opłaceniu zamieszkania pracownikowi zostaje około 1300 do 1500 euro netto 3 zmianowy system pracy
  • +25 % za pracę na nadgodziny i na noce
  • co pół roku premie – na święta i wakacje
  • wsparcie koordynatora

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysyłanie zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

Krótki link: http://bit.do/produkcja-dla-par

ID ogłoszenia: 8035b394ede763a9

2 komentarze na “Praca w Niemczech bez znajomości języka dla par na produkcji tworzyw sztucznych Erfurt”

  1. Bartek941234 na 25 lipca 2018 @ 19:16

    Proszę o kontakt 603342278

  2. magdalenka1998 na 9 sierpnia 2018 @ 13:09

    prosze o kontakt 577333850

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.