€ 1450 netto+zakwaterowanie

Praca w Niemczech bez znajomości języka dla pomocy kuchennej od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 26 marca 2020 04:11

Propozycja zatrudnienia w Berlinie dla pomocy kuchennej w restauracji. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dla chętnych bez znajomości języka z bezpłatnym zakwaterowaniem i wyżywieniem.

Stanowisko: pomoc kuchenna

Liczba miejsc do obsadzenia: 1

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz (z uwagi na panującą epidemię rozpoczęcie pracy prawdopodobnie przesunie się na II połowę kwietnia)

Wynagrodzenie: 1450 euro brutto miesięcznie

Miasto: Berlin, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie prac pomocniczych w kuchni
  • pracownik będzie odpowiedzialny za przygotowywanie składników, dbanie o porządek, obsługiwanie maszyn kuchennych, mycie urządzeń, przecieranie blatów, pracę na zmywaku, kontrolowanie jakości produktów itp.

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • atutem będzie wykształcenie gastronomiczne
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • rzetelność, odpowiedzialność
  • wielozadaniowość
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • zatrudnienie na podstawie rocznej umowy o pracę
  • ubezpieczenie pracownicze
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • legalną niemiecką umowę
  • płatny urlop
  • darmowe zakwaterowanie i pełne wyżywienie – przysługuje wyłącznie osobom które wypracują określoną liczbę godzin miesięcznie!

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób leniwych, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref. nu/a9/kwiec20

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

ID ogłoszenia: 3775e7b7f87113f2

1 odpowiedź na “Praca w Niemczech bez znajomości języka dla pomocy kuchennej od zaraz Berlin”

  1. WITAM
    Jestem zainteresowany Waszą ofertą.
    Proszę o kontakt. tel.783314277
    mail..atelier59@o2.pl
    Pozdrawiam