€ 10 euro brutto/h + dieta

Praca w Niemczech bez znajomości języka jako pomocnik na budowie Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 kwietnia 2016 00:43

Firma budowlana z Kolonii oferuje zatrudnienie dla Polaków na stanowisku pomocnika budowlanego bez znajomości języka niemieckiego. Niemcy praca w budownictwie od zaraz.

Stanowisko: Pomocnik budowlany

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Stawka godzinowa: 10 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • osoba którą zatrudnimy będzie zajmowała się wspieraniem prac budowlanych. Do zadań należeć będzie rozładunek i przenoszenie materiałów budowlanych, maszyn i narzędzi, przygotowanie zapraw. Pracownik będzie również zajmował się wykonywaniem prostych prac budowlanych np. murowanie, malowanie, wyrównywanie ścian.

Oczekiwania:

  • zaangażowanie w wykonywane zadania
  • szybkość we wdrażaniu się w obowiązki
  • brak problemów ze zdrowiem
  • zdolność do pracy w grupie
  • kreatywne myślenie
  • posiadanie udokumentowanego doświadczenia w podobnej pracy
  • zręczność, pracowitość

Zapewniamy:

  • do wynagrodzenia doliczana jest dieta w wysokości 20 euro za każdy dzień pracy
  • atrakcyjne zarobki
  • po przepracowaniu pierwszego tygodnia pracownik może pobrać zaliczkę
  • odpłatne zakwaterowanie w cenie 100 euro miesięcznie

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie nam wiadomości z załączeniem CV na poniżej podany adres kontaktowy: neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Praca Niemcy dla pomocnika na budowie

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-pomocnik-na-budowie-bez-znajomosci-jezyka-kolonia/

ID ogłoszenia: 6985713d63114802