€ €10.50

Praca w Niemczech bez znajomości języka na magazynie art. spożywczych Erfurt (Turyngia)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Erfurt
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 stycznia 2021 02:10

Na magazynie w Erfurcie od zaraz dla komisjonerów możliwa do podjęcia praca w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz przy kompletowaniu zamówień z pomocą wózka elektrycznego i skanera.

Komisjonowanie art. spożywczych, przy pomocy wózka elektrycznego i skanera.

Miejscowość: Erfurt (Turyngia)

Twoje zadania:
– komisjonowanie art. spożywczych (musztardy, ketchupy, majonezy, sosy itp.- opakowania zbiorcze po 5-7 kg)
– inne drobne prace magazynowe,

Wymagania:
– motywacja oraz chęć do pracy,
– dostępność na dłuższy okres czasu,
– mile widziane prawo jazdy kat. B,
– gotowość do wyjazdu dnia 29.01 – 31.01,

Oferujemy:
– €10,50 brutto/h,
– początkowo wyłącznie II zmiana (15:00 – 00:00),
– praca od poniedziałku do piątku (możliwość pracy w soboty),
– zakwaterowanie,
– darmowy transport do pracy,
– opiekę polskich koordynatorów,

Zainteresowanych zapraszamy do przesyłania CV z dopiskiem “komisjoner – Erfurt”, na adres:

rekrutacja@pracujwniemczech.eu

ID ogłoszenia: 2836005b3aa4a9ed