€ do uzgodnienia

Praca w Niemczech bez znajomości języka na magazynie w Marktredwitz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Marktredwitz
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 30 października 2014 02:37

Oferta pracy w Niemczech na magazynie w Marktredwitz przy zbieraniu zamówień, pakowaniu i komisjonowaniu. Zatrudnienie dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Lokalizacja: Marktredwitz

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • zbieranie zamówień korzystając z systemu słuchawkowego
  • pakowanie i komisjonowanie
  • wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonych

Oczekiwania:

  • pracodawca wymaga doświadczenia w pracy na magazynie
  • dobra kondycja fizyczna
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego – nie jest to jednak konieczne
  • zaletą będzie możliwość przyjechania własnym samochodem

Oferujemy:

  • zapewnione legalne zatrudnienie wraz ze składkami emerytalnymi, zdrowotnymi i rentownymi
  • niemiecka umowa o pracę
  • zapewnione miejsce zamieszkanie
  • wsparcie Polaka na miejscu pracy

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać poprzez stronę: http://praca.gratka.pl/oferta/magazynier-marktredwitz-2568900.html

ID ogłoszenia: 8165450b7dfa036d

8 Odpowiedzi na “Praca w Niemczech bez znajomości języka na magazynie w Marktredwitz”

  1. Witam,
    Jestem zainteresowany podjęciem pracy na w/w stanowisku.
    Spełniam wszystkie w/w kryteria, doświadczenie, własny samochód. Jestem w trakcie nauki j.niemieckiego.

    mój tel. de.: +49 15215168869 lub tel. pl.: +48 797458079, e-mail: piotr.com@gmail.com
    z poważaniem Piotr Kulejewski

  2. Witam
    Chętnie podejmę tę pracę. Z językiem słabo, ale posiadam duże doświadczenie na magazynie. Oczywiście mogę przyjechać własnym autem.
    jarolek50@gmail.com tel.+48 602-645-935

  3. Witam!
    Jestem zainteresowany państwa oferta posiadam 11 letnie doświadczenie w pracy na magazynie!
    Mój numer telefonu 690381122 adres email mar.hetnal@gmail.com

  4. Witam.
    Jestem zainteresowany ofertą.Posiadam 6-letnie doświadczenie w pracy na magazynach wysokiego składowania.

    Tel:506039319
    raffael1@interia.pl

  5. daniel1984 na 1 listopada 2014 @ 18:04

    witam jestem zainteresowany tą ofertą

  6. szulc.arek na 2 listopada 2014 @ 19:06

    Witam,
    Jestem zainteresowany. Posiadam doświadczenie w pracy w magazynie.
    Mój numer +48 609045061, adres e-mail szulc.arek@onet.pl
    Z poważaniem
    Arkadiusz Szulc

  7. witam mam wieloletnie 11lat doswiadczenie na magazynie oraz jako operator wozka widlowego moje doswiadczenie to branża spozywcza budowlana pracownik terminalu RABEN SHENKER praca ze skanerem zaden problem tel kon.+48 516 621 910 Łukasz 30 lat

  8. Witam .
    Jestem zainteresowany podjęciem pracy. Spełniam wasze oczekiwania. Posiadam doświadczenie na magazynie jak i operator wózka widłowego . Język niemiecki słaby.

    Nr kontaktowy 506-773-724

    Pozdrawia Krzysztof