€ 11,50-13 euro brutto/h

Od zaraz praca w Niemczech 2018 bez znajomości języka na produkcji czekolady Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 27 marca 2017 02:09

Zatrudnienie 2017 w fabryce z Dortmundu do pojęcia od zaraz na produkcji czekolady. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla chętnych również bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Wynagrodzenie: dla osób bez języka 11,50 euro brutto a dla osób z językiem 13 euro brutto na godzinę
Liczba miejsc do obsadzenia: 4
Start: od zaraz
Miejsce zatrudnienia: Dortmund, Niemcy

Zakres zadań:

  • przygotowywanie zgodnie z recepturą masy
  • skrupulatne odmierzanie składników, kontrola wagi i temperatury
  • sprawowanie kontroli jakości
  • pakowanie produktów gotowych

Oczekiwania:

  • świetne zorganizowanie
  • pracowitość
  • odpowiedzialność
  • możliwość pracy po godzinach jeżeli będzie taka konieczność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia

Zapewniamy:

  • atrakcyjne zarobki
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na miejscu w pełni wyposażonym mieszkaniu
  • pomoc polskojęzycznego rezydenta
  • możliwość rozwoju i zdobycia ciekawego doświadczenia
  • dla osób najlepiej wywiązujących się ze swoich zadań możliwość awansowania w przyszłości

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.
Wiadomość z CV oraz LM należy skierować za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:
„Od zaraz produkcja czekolady, Dortmund”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@job4u.com

ID ogłoszenia: 71758d68e1444d2d

16 komentarzy na “Od zaraz praca w Niemczech 2018 bez znajomości języka na produkcji czekolady Dortmund”

  1. Bociek12 na 27 marca 2017 @ 11:54

    Witam jestem zainteresowany państwa ofertą, jestem wstanie podjąć pracę od zaraz proszę o tel 737731255

  2. Witam ja wraz z narzeczoną jesteśmy zainteresowani ta oferta i gotowi jesteśmy od zaraz.
    Proszę o kontakt 726440619

  3. edyta284 na 27 marca 2017 @ 17:33

    Witam.
    Jestem zainteresowana ofertą.
    Proszę o kontakt 600211713

  4. jluczynski na 27 marca 2017 @ 22:25

    Szanowni Państwo,
    jestem zainteresowany tą ofertą pracy.
    Proszę o kontakt 605 655 940

  5. BarbaraTeresa na 27 marca 2017 @ 22:30

    Witam

    Jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą pracy. Proszę o kontakt 734-585-230.
    Pozdrawiam.

  6. joanna30x na 28 marca 2017 @ 08:49

    Witam jestem zainteresowana tą ofertą.
    Proszę o kontakt 730728401

  7. Jestem zainteresowana ofertą prosze o kontakt 732 264 885

  8. Ania1811 na 28 marca 2017 @ 14:10

    Witam,wraz z narzeczonym jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą.
    Proszę o kontakt 532582848

  9. ancient94 na 29 marca 2017 @ 13:12

    Dzień dobry, jestem zainteresowany ofertą pracy, dyspozycyjny od zaraz tel. 536145578

  10. Patryk111 na 29 marca 2017 @ 20:08

    Witam jestem zainteresowany Proszę o kontakt Sidorek111@wp.pl

  11. Jestesmy zainteresowani ofertą proszę o pilny kontakt 533549255

    2 osoby !!!

  12. Witam ! Razem z chlopakiem jestesmy zainteresowani oferta ! +48 519606525

  13. Kacper Cichy na 3 kwietnia 2017 @ 15:32

    Witam jestem zainteresowany ofertą pracy proszę o kontakt 663838865

  14. Jestem bardzo zainteresowany ofertą pracy
    Znam podstawy Niemieckiego i Angielskiego
    Jestem Dyspozycyjny
    Proszę o kontakt damel9@o2.pl
    Tel :533294684

  15. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy
    Posiadam czteroletnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
    Proszę o kontakt nbgm@interia.pl
    Tel.666250891

  16. Jestem zainteresowana ofertą pracy proszę o kontakt . ewa.garbas@o2.pl.