€ 2100-2600/mc

Praca w Niemczech bez znajomości języka na produkcji detergentów od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 maja 2018 05:20

Od zaraz poszukuje pracowników do podjęcia pracy w Niemczech na produkcji detergentów. Zatrudnienie bez znajomości języka w fabryce z Berlina dla Polaków z zapewnionym (odpłatnie) zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Termin: od zaraz

Pensja: wysokość waha się od 2100-2600 euro brutto miesięcznie w zależności od doświadczenia oraz stopnia znajomości języka niemieckiego

Liczba miejsc: 8

Zakres zadań:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie pomoc pracownikom stacjonarnym w produkcji chemii gospodarczej – płynów do prania, tabletek do zmywarek, itp.
  • na początek pracownik zostanie rzetelnie wdrożony, a dopiero potem otrzyma konkretne stanowisko

Oczekiwania:

  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • zaangażowanie, solidność, przykładanie się do powierzonych zadań
  • dostępność od zaraz
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • sumienne wypełnianie obowiązków
  • umiejętność pracy w systemie zmianowym

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na pół roku a dla najlepszych możliwość przedłużenia
  • zamieszkanie zorganizowane odpłatnie w cenie 150 euro za miejsce w 2 osobowym pokoju lub 250 euro za pokój jednoosobowy
  • niemiecką umowę o pracę
  • wsparcie polskiego rezydenta na miejscu
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • atrakcyjne dofinansowanie do posiłków

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy, proszone są o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: produkcja chemii gospodarczej, 2018

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-na-produkcji-detergentow-berlin/

ID ogłoszenia: 825afc687da2b22

16 komentarzy na “Praca w Niemczech bez znajomości języka na produkcji detergentów od zaraz Berlin”

  1. Nikola1994 na 17 maja 2018 @ 11:13

    Jestem zainteresowana ofertą pracy razem z koleżanką możemy podjąć pracę od zaraz. Proszę o kontakt 669300499 🙂 pozdrawiam.

  2. ROBERT SZ na 17 maja 2018 @ 14:27

    Witam
    jestem zainteresowany pracą PRODUKCJA CHEMII GOSPODARCZEJ 2108 pRACĘ MOGĘ ZACZĄĆ OD 3.06.2018 PROSZĘ O KONTAKT +48 505 164 398 mail bajka2000@vp.pl

  3. Rrazielpl na 17 maja 2018 @ 18:07

    Witam, jestem zainteresowany tym zgłoszeniem, można się skontaktować na e-mail: rrazielpl@gmail.com

  4. jarasnet na 18 maja 2018 @ 00:03

    Jak wysłać zgłoszenie skoro serwer odrzuca pocztę z powodu przepełnienia?

  5. Mariusz199354 na 18 maja 2018 @ 09:54

    Ja z moją narzeczona jesteśmy zainteresowani ofertą proszę o kontakt 698686153 bądź mailowo mariusz.tomza@o2.pl

  6. Bletka22 na 18 maja 2018 @ 15:18

    Witam.Jestem zainteresowany pracą .Proszę o.kontakt e-mail tomek.stodolny2@interia.pl
    Prześle CV .Dziękuję i pozdrawiam

  7. zygmunttatianka na 18 maja 2018 @ 22:51

    Witam serdecznie. Jestem zainteresowany Państwa ofertą wraz z żoną . Posiadam własny transport oraz prawa jazdy kategorii B. Tel; 782027189

  8. Witam jestem zainteresowany ofertą. Mam 20 lat jestem młody i energiczny chętny do każdej pracy. Szybko się ucze oraz jestem dyspozycyjny. Posiadam prawo jazdy kat. B.
    Proszę o kontakt na maila mateusz.kolinski98@gmail.com

  9. JolaDamazy na 22 maja 2018 @ 09:03

    Proszę o kontakt pod numerem 0048 793529139
    Lub na adres e-mail jolantanowakowska65@o2.pl
    Oboje z partnerem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy .Gotowi do podjęcia pracy od zaraz. Znam niemiecki w stopniu dobrym ,partner podstawowym., oboje mamy doświadczenie w pracy e systemie zmianowym i na produkcji.Jesteśmy sumienni i rzetelnie wykonujemy powierzone obowiązki.Jesteśmy zainteresowani długoterminową współpracą
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach tej rekrutacji
    Jolantanowakowska

  10. Anita2876 na 22 maja 2018 @ 09:50

    Dzień Dobry. Jestem zainteresowana pracą wraz z chłopakiem. Proszę o kontakt e-mail : anitka2876@wp.pl . Z góry bardzo Dziękuję. Pozdrawiam

  11. nowakamil na 22 maja 2018 @ 16:30

    Witam, razem z dziewczyną jesteśmy zainteresowani ofertą pracy proszę o kontakt: 577489175 mail: nowakamil99@o2.pl

  12. Robert5691 na 23 maja 2018 @ 17:37

    Jestem zainteresowany w/w ofertą pracy na produkcji detergentów w Berlinie. Proszę o kontakt pod nr tel. 502189109, e-MEiL robste@wp.pl
    Pozdrawiam. Robert

  13. lauszydelko na 25 maja 2018 @ 09:06

    Witam jestem zainteresowany wraz z grupa 3 osobowa do wyjazdu do pracy od zaraz najlepiej jeszcze w ten weekend jeśli można. Pozdrawiam Ola

  14. izabelaheidner na 27 maja 2018 @ 21:57

    Witam, jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy. Mogę podjąć pracę od zaraz. Proszę o kontakt mailowy bądź komórkowy +48601243451

  15. KlaudiaTrawa na 13 czerwca 2018 @ 12:57

    Witam jestem zainteresowana oferta pracy wraz z 4 osobami. Jest nas 5 dwie pary i jeden mężczyzna. Znamy język niemiecki i angielski. Pracowaliśmy już wcześniej na podobnym stanowisku . Prosimy o kontakt pod numerem telefonu 605-184-075 możemy od razu wyjechać do pracy pozdrawiam

  16. Dzień dobry, jestem zainteresowana ofertą pracy. Proszę o kontakt pod numer +48 601 236 781, bądź adres e-mail: draugneth@wp.pl. Pracę mogę podjąć od zaraz, zakwaterowanie mam załatwione, a mój poziom języka niemieckiego jest dobry. Pozdrawiam

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.