€ do uzgodnienia

Praca w Niemczech bez znajomości języka na produkcji mebli od zaraz Freudenberg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Freudenberg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 16 stycznia 2017 03:04

Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka. Poszukujemy pracowników od zaraz na produkcję mebli w fabryce z Freudenberg bez doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik na produkcji
Miasto: Freudenberg, Niemcy
Pensja: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • zadania na taśmie produkcyjnej przy montażu części
  • obowiązkiem będzie również pakowanie, etykietowanie oraz magazynowanie i układanie na regałach

Wymagania:

  • sprawność manualna
  • energiczność, pracowitość
  • wysoka motywacja
  • czynne prawo jazdy kat.B i gotowość do przyjechania swoim samochodem będzie dodatkowym atutem
  • zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • atutem jest doświadczenie w pracy przy składaniu lub na produkcji mebli
  • konieczność posiadania ubezpieczenia w ZUS na minimum 30 dni przed wyjazdem (możliwe inne ubezpieczenie – KRUS, przez UP, itp.)

Zapewniamy:

  • wysokie stawki godzinowe
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • miejsce do zamieszkania
  • wsparcie przy tłumaczeniach i dopełnieniu formalności
  • dodatkowe ubezpieczenie

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o wysyłanie zgłoszeń za pośrednictwem poniższej strony:

ID ogłoszenia: 313587c16706806c

8 komentarzy na “Praca w Niemczech bez znajomości języka na produkcji mebli od zaraz Freudenberg”

  1. Witam,
    jestem zainteresowany proszę o szczegóły na jarek.kubacki@interia.eu lub tel. 600839253, gdy jestem w pracy mogę nie odebrać, odpiszę sms.

  2. Witam. Jestem zainteresowany. Mieszkam w Freudenberdzie. Prosze o kontakt.
    Rashizade@mail.ru. dziekuje

  3. wojciech69 na 18 stycznia 2017 @ 19:43

    Jestem zainteresowany wojt69@wp.pl

  4. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy small.m@op.pl

  5. Witam jestem zainteresowany wasza oferta pracy.
    I proszę o kontakt nr.697213862 lub maila. kamilmatras1@wp.pl
    z góry dziękuję

  6. Jestem zainteresowany.Tapicer z 20 letnim doświadczeniem.Proszę o więcej informacji rehmetmetall0@freenet.de

  7. Witam jestem zainteresowany prosze o kontakt telefoniczny 015251990789

  8. gosiamarcin2017 na 22 stycznia 2017 @ 13:53

    Witamy, jesteśmy zainteresowani ofertą pracy od zaraz, posiadamy własny środek transportu, mąż jest stolarzem, a ja jego pomocnikiem, prosimy o kontakt +48 699 511 175