€ ok 13,00 brutto/h

Praca w Niemczech bez znajomości języka na produkcji pączków Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: do końca roku
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 sierpnia 2017 05:49

Fabryka z Berlina zatrudni chętnych do podjęcia pracy w Niemczech na produkcji pączków z dziurką (Donut). Ogłoszenie również bez znajomości języka niemieckiego na podstawie umowy obowiązującej do końca bieżącego roku.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejscowość: Berlin, Niemcy

Zarobki: stawka podstawowa to 10,50 euro brutto plus dodatek do każdej godziny za pracę zmianową w wysokości 2,50 euro brutto (to daje w sumie 13 euro brutto na godzinę pracy!)

Liczba wakatów: 4

Umowa: do grudnia 2018 (12 miesięcy)

Zakres zadań:

  • przygotowanie masy z gotowej mieszanki
  • obsługa pieca i nadzór nad wypiekiem (po przeszkoleniu)
  • zadania związane z nadziewaniem pączków i nakładaniem polewy oraz posypki
  • obowiązki związane z pakowaniem gotowych wyrobów na blachy zgodnie z zamówieniem (dla każdego punktu sprzedającego wyroby dostarczane są inne ilości i inne rodzaje donutów)

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy na zmianie nocnej
  • zaangażowanie
  • samodzielność i solidność
  • zdolność do pracy w zespole
  • mile widziane osoby z doświadczeniem w pracy na produkcji żywności
  • niezawodność
  • aktualnie badania do celów sanitarnych
  • atutem będzie znajomość języka, ale nie jest to warunek konieczny

Zapewniamy:

  • pracę na zmianie nocnej w najnowocześniejszym tego typu zakładzie w Niemczech w renomowanej firmie z kapitałem Amerykańskim
  • bardzo dobrą stawkę godzinową w wysokości ok. 13 euro brutto na godzinę
  • zatrudnienie na podstawie umowy do grudnia 2018 (po 3 miesiąca bezpośrednia umowa z pracodawcą)
  • agencja zapewnia zakwaterowanie w wynajętych mieszkaniach – 200 euro od osoby

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:
„Donuts produkcja, Berlin”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@job4u.com

ID ogłoszenia: 7315999c1878b919

1 odpowiedź na “Praca w Niemczech bez znajomości języka na produkcji pączków Berlin”

  1. Hubert123456 na 29 sierpnia 2017 @ 14:06

    Jestem zainteresowany wraz z dziewczyną i znajomymi prosze o kontakt