€ do uzgodnienia

Praca w Niemczech bez znajomości języka naprawa i produkcja palet od zaraz Regen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Regen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 22 lutego 2016 04:03

Zatrudnimy pracowników fizycznych do podjęcia pracy w Niemczech przy naprawie i produkcji palet. Oferta od zaraz w Regen dla osób bez znajomości języka niemieckiego dla osób posiadających doświadczenie.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Regen, Niemcy

Wynagrodzenie: do ustalenia

Zakres zadań:

  • praca manualna polegająca na naprawie palet
  • zadania wykonywane będą z użyciem różnego rodzaju elektronarzędzi
  • dbanie o czystość na stanowisku

Oczekiwania:

  • doświadczenie w podobnej pracy przy produkcji i naprawie palet
  • umiejętność korzystania z elektronarzędzi, takich jak – gwoździarki, obrabiarki
  • odpowiedzialność, cierpliwość
  • skrupulatność
  • zręczność
  • wysoka sprawność fizyczna
  • atutem będzie znajomość języka
  • mile widziane prawo jazdy i własny samochód

Zapewniamy:

  • niemieckie standardy zatrudnienia z dostępem do świadczeń socjalnych
  • bezpłatne zakwaterowanie w bardzo dobrych warunkach
  • wysokie zarobki, wypłacane zawsze na czas
  • za pracę w godzinach nadliczbowych naliczane będą dodatki
  • wsparcie na miejscu
  • zorganizowanie przejazdu pomiędzy zakwaterowaniem a pracą

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: “PRAC.FIZ.PAL/UE/2016” należy przesłać z załączeniem CV na poniższy adres:

  • rekrutacja.ue@mrjob.pl

Prosimy pamiętać o załączeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

źródło: http://www.mrjob.pl/oferty-pracy/pracownik-fizyczny-produkcja-i-naprawa-palet/

ID ogłoszenia: 96556ca73d2e68a8

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.