€ 2600/mc +zakwaterowanie

Praca w Niemczech bez znajomości języka od zaraz dla kierowcy kat.B-dostawcy Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 7 listopada 2019 05:28
  • Wygasa: 18 dni, 13 godzin

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na stanowisku dostawcy zakupów. Zatrudnienie w Berlinie dla kierowców kat.B bez znajomości języka z zakwaterowaniem za darmo zorganizowanym przez pracodawcę.

Stanowisko: Kierowca kat.B – dostawca

Rozpoczęcie zatrudnienia: od II połowy listopada 2019

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Pensja: 2600 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • praca jako kierowca – dostawca zakupów w delikatesach sprzedających towar za pośrednictwem strony internetowej
  • obowiązkiem będzie załadunek przygotowanych przez magazynierów towarów do samochodów, rozplanowanie trasy i rozwiezienie zakupów do klientów
  • pracownik będzie miał za zadanie pobierać opłatę, wydawać resztę oraz dbać o samochód służbowy

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • zaświadczenie o niekaralności nie starsze niż 3 miesiące
  • wysoka kultura osobista
  • zdolność do pracy w zespole
  • sumienne wypełnianie zadań
  • bardzo dobra organizacja
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum podstawowym
  • umiejętność pracy samodzielnie
  • prawo jazdy kat.B
  • dobra orientacja w terenie

Zapewniamy:

  • wsparcie przy sprawach urzędowych
  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • niemiecką umowę o pracę z ubezpieczeniem oraz dostępem do świadczeń socjalnych
  • pierwszą umowę na okres 3 miesięcy
  • dla pracowników rokujących możliwość podjęcia stałego zatrudnienia
  • pracodawca zapewnia samochód służbowy oraz kartę paliwową
  • darmowe zakwaterowanie zapewnione na miejscu

Aplikacja:
Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: kierowca-kat-b/11/19

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

e-mail: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 9495dc32efe7a2d2

2 komentarze na “Praca w Niemczech bez znajomości języka od zaraz dla kierowcy kat.B-dostawcy Berlin”

  1. Dzień dobry. Zgłaszam ofertę do pracy od zaraz. 690220359. Nie pije alkoholu.

  2. Są tygodniówki ?510636303

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.