€ do uzgodnienia

Praca w Niemczech bez znajomości języka od zaraz Drezno na produkcji napojów energetycznych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 października 2015 02:03

Producent napojów energetycznych z Drezna prowadzi nabór pracowników bez znajomości języka niemieckiego. Niemcy praca od zaraz dla Polaków na produkcji przy obsłudze maszyn.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Drezno

Stawka godzinowa: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • Głównym zadaniem osoby zatrudnionej będzie zdejmowanie z taśmy i pakowanie napojów energetycznych.
  • Inne prace polegające na obsłudze maszyn produkcyjnych, kontroli jakości mogą zostać zlecone.

Oczekiwania:

  • brak problemów ze zdrowiem
  • bardzo dobra sprawność fizyczna
  • odpowiedzialność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zdolność do pracy w zespole
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • zręczność

Zapewniamy:

  • pracę w Niemczech od zaraz
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • umowa niemiecka na 3 miesiące z ubezpieczeniem
  • szkolenie stanowiskowe, obsługi maszyn oraz zakresu BHP
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • zapewnione zamieszkanie w cenie 330 euro miesięcznie

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.
W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: produkcjanapojowenergetycznych/10/15

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 5765611ab9b2dc72

6 Odpowiedzi na “Praca w Niemczech bez znajomości języka od zaraz Drezno na produkcji napojów energetycznych”

  1. witam jestem zainteresowana praca, spelniam wszystkie warunki prosze o kontakt 737772776

  2. Jestem zainteresowana pracą,mój numer : 694 775 687 a może ktoś szuka osoby na wyjazd do pracy za granicę.

  3. Witam serdecznie, również jestem zainteresowany podjęciem pracy, prosze o kontakt: 506 939 349

  4. Witam jestem zainteresowany pracą prosze o kontakt tel 790515398 lub e-mail pozdrawiam Mariusz.

  5. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy młody,energiczny,odpowiedzialny i spełniający wszystkie wymagania.Proszę o kontakt gotowy od zaraz.

  6. Witam

    Nazywam się Krzysiek, mój brat to Sławek, jesteśmy tą ofertą zainteresowani. Posiadamy doświadczenia w pracy za granicą. Jesteśmy młodzi, sprawni fizycznie, dyspozycyjni od zaraz.

    Kontakt telefoniczny pod numerem 697 808 701