€ 1540 euro brutto/mc

Praca w Niemczech bez znajomości języka od zaraz na produkcji dużego AGD

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 marca 2016 03:00

Fabryka sprzętu dużego AGD z Dortmundu od zaraz zatrudni osoby bez znajomości języka na produkcję przy montażu części. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków z zapewnionym płatnym zamieszkaniem.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejsce zatrudnienia: Dortmund, Niemcy

Wynagrodzenie: 1540 euro brutto na miesiąc

Uwaga! Osoby ze znajomością języka mogą liczyć od początku na wynagrodzenie w wysokości 1730 euro brutto miesięcznie.

Opis zadań:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za pracę manualną przy montażu sprzętu dużego AGD – pralek, lodówek, piekarników, itp.
  • zadaniem będzie składanie, skręcanie i lutowanie
  • inne zadania zlecone przez przełożonego
  • praca wykonywana będzie przy taśmie produkcyjnej, przeważnie w pozycji stojącej

Wymagania:

  • sprawność fizyczna
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • zręczność
  • umiejętność pracy w grupie, komunikatywność
  • dobre zdrowie, brak nałogów
  • odpowiedzialność, pracowitość

Zapewniamy:

  • pracę dla kobiet i mężczyzn
  • dla chętnych możliwość stałego kontaktu telefonicznego z polskojęzycznym koordynatorem
  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w cenie 200 euro miesięcznie
  • pracę na podstawie umowy niemieckiej

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie wiadomości na adres: Beschaftigung@germanymail.com z dopiskiem: „Praca Niemcy na produkcji dużego AGD, Dortmund”

ID ogłoszenia: 25056f273bcc950a

6 komentarzy na “Praca w Niemczech bez znajomości języka od zaraz na produkcji dużego AGD”

  1. Robert Puszakowski na 24 marca 2016 @ 09:19

    jestem zainteresowany oto mój nr tel 661803045

  2. marcin81 na 25 marca 2016 @ 12:13

    WITAM JESTEM ZAINTERESOWANY NR TEL 733819684

  3. Arek prosze o kontakt w sprawie pracy tel 782881277

  4. Witam jestem zainteresowany pracą przy montażu dużego agd .
    Proszę o kontakt Jarosław Juszczynski tel.606521301

  5. krakersy76 na 28 marca 2016 @ 14:31

    Jestesmy parą zainteresowani ta ofertą,posiadamy wlasne auto .Proszę o kontakt 733818316 i na adres e mail josucha76@interia.pl

  6. Jestem gotowa podjac prace od zaraz, prosze o kontakt, nr tel. 781373126, niemiecki podstawowy, doswiadczenie w pracy na produkcji