€ 10,50 euro brutto/h

Praca w Niemczech bez znajomości języka od zaraz pakowanie pralin Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 października 2016 01:38

Aktualnie poszukujemy osób do pracy w Niemczech przy pakowaniu pralin. Zatrudnienie w manufakturze słodyczy z Dortmundu dla osób bez znajomości języka od zaraz.

Stanowisko: Pakowacz pralin
Miejsce zatrudnienia: Dortmund, Niemcy
Stawka godzinowa: 10,50 euro brutto na godzinę pracy
Liczba wakatów: 3
Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • pakowanie gotowych czekoladek do plastikowych wytłoczek
  • osoby ze zmysłem estetycznym oraz zdolnościami manualnymi będą przydzielone do ręcznego ozdabiania pralinek
  • pracownik zajmować się będzie również stałą kontrolą jakości

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz do końca bieżącego roku
  • zdolności manualne
  • preferowane zgłoszenia od osób z doświadczeniem produkcyjnym, lub chociaż od takich, które mają minimalne pojęcie na temat zasad BHP w pracy z żywnością
  • predyspozycje do szybkiej pracy
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Zapewniamy:

  • pracę dla 3 osób
  • zatrudnienie od zaraz na czas określony – do końca bieżącego roku
  • pomoc polskiego rezydenta
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • dla osób najlepszych możliwość przedłużenia umowy

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.
W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: pakowanie-czekolady10/16

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 17257f13f410ac19

3 Odpowiedzi na “Praca w Niemczech bez znajomości języka od zaraz pakowanie pralin Dortmund”

  1. Joanna Przybylok na 4 października 2016 @ 09:49

    Witam. Jestem zainteresowana ofertą pracy.
    Mój telefon 500017730 – pozdrawiam Joasia.

  2. wysłałAm do państwa emeila proszę o odpowiedź jestem zainteresowana pracuje z żywnością bardzo długo obecnie pracuję w restauracji pozdrawiam do usłyszenia

  3. Witam, jestem zainteresowana Państwa ofertą: 516161001