€ do uzgodnienia

Praca w Niemczech bez znajomości języka operator wózka widłowego Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Essen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 28 maja 2017 03:10

Opcja zatrudnienia na magazynie z napojami dla operatora wózka widłowego w mieście Essen. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Operator wózka widłowego
Miejscowość: Essen, Niemcy
Zarobki: do uzgodnienia miej więcej 3500-5500 PLN brutto na miesiąc

Opis stanowiska pracy:

  • obsługa wózka widłowego
  • pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie zajmował się rozładunkiem i załadunkiem
  • osoba zatrudniona zdejmuje palety z regałów oraz zajmuje się ich transportem w obrębie magazynu

Wymagania:

  • dużą zaleta będzie znajomość języka niemieckiego
  • atutem jest prawo jazdy kat.B
  • zaangażowanie, pracowitość, samodzielność
  • odpowiedzialność
  • przykładanie się do zadań powierzonych przez koordynatorów
  • doświadczenie w podobnej pracy przy pakowaniu skrzynek na palety

Oferujemy:

  • pomoc medyczną
  • bardzo dobre zarobki
  • zorganizowane zamieszkanie
  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • po wcześniejszym uzgodnieniu jest opcja regularnych zjazdów do Polski

Jak aplikować?
Szanowni zainteresowani, prosimy o wysłanie wiadomości e-mail z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • info2.unbekanntgbr@gmx.de

Czytaj więcej: http://praca.gratka.pl/oferta/operator-wozka-widlowegopakowacz-3742877.html

Uwaga! Posiadamy również ofertę dla pakowacza! Również zapraszamy do ubiegania się o pracę w Niemczech na tym stanowisku.

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/operator-wozka-widlowegopakowacz-3742877.html

ID ogłoszenia: 186592229cc8b52d

1 odpowiedź na “Praca w Niemczech bez znajomości języka operator wózka widłowego Essen”

  1. dolly2016 na 28 maja 2017 @ 16:39

    Witam!

    Jestem bardzo zainteresowana państwa ofertą pracy.
    Mam wieloletnie doświadczenie przy pracy z wózkiem widłowym, posiadam zaświadczenie ukończenia kursu na wózki widłowe. Obecnie przebywam w Niemczech i mogę podjąć pracę od zaraz. Tel:+4915163115750